دریاچه های صورتی

دریاچه‌های که در زیر گلبرگ‌های صورتی پنهان شده‌اند، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری این منطقه محسوب می‌شوند. در شهر اودون تانی «Udon Thani» مناظری زیبا از گل‌های صورتی لوتوس را از ماه نوامبر تا فوریه خواهید دید. این دریاچه‌ی کوچک که ۱۵ کیلومتر طول و ۵ کیلومتر عرض دارد.

میمون های پارک ملی خائوسوک

تعدادی از نمونه‌های نادر میمون‌های جهان از نوع گیبون «gibbons» در پارک حفاظت‌شده‌ی تایلند زندگی می‌کنند. دیدن این میمون‌ها دشوار بوده، ولی صدای آن‌ها را می‌توان حتی از شعاع چهار کیلومتری هم شنید. اگر قصد دیدن این نوع حیوان را دارید، بهترین راه رفتن به پارک همیشه سبزی است  که حدود ۸۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد. شاید در این جستجو بتوانید ببرها، پلنگ‌ها، سگ‌های وحشی و گوزن‌های تایلندی را هم ببینید

خلیج کارت پستالی

یکی ازمنحصربه‌ فرد ترین جاذبه های تایلند که ویژگی بارز آن صخره‌های آهکی خالص است که به‌طور عمودی از آب‌های زلال این منطقه بیرون می‌آیند. این خلیج کارت پستالی در شمال پوکت قرار دارد، این خلیج از هر دو فصل بادهای موسمی شمال شرقی و جنوب غربی محافظت می‌شود و آب‌های آن در تمام طول سال آرام است که به جذابیت و شگفتی‌های مناظر و حیات وحش منطقه غنی از زیبایی می‌افزاید. جزیره جیمز باند، کوه پانی و جزیره ماک از جمله مکان‌هایی هستند که باید در خلیج فانگ نگا حتما آنها را ببیند.

جزایر سیمیلان

جزایر سیمیلان در ۸۴ کیلومتری شمال غربی شهر پرجمعیت پوکت قرار دارند، یکی از شناخته شده ترین مجمع الجزایر در دریای آندامان است که عمدتاً به دلیل شگفتی‌هایی که در زیر آب‌های زلال آن قرار دارد، در جهان شناخته می‌شود. این مجمع الجزایر کوچک که به طور کلی در بین جذاب ترین مکان‌های غواصی در جهان به شمار می رود، جزایر سیمیلان معروف ترین جاذبه طبیعی تایلند می‌باشد که به مقصد مورد علاقه قایق‌های تفریحی و قایق‌های گردشگری نیز تبدیل شده است.